ג'ל אוראלי של קמגרה הוא סילדנאפיל – המשמש לטיפול בתפקוד לקוי של זיקפה (ED) המיוצר בהודו על ידי אג'נטה פארמה. זה מיועד לחולים עם ED שיש להם היסטוריה של לחץ דם גבוה, כולסטרול גבוה, סוכרת, מחלות לב או שאינם יכולים לבלוע את התרופות היטב. מכיוון שאין פרופיל בטיחות קבוע לטיפול זה, עליו להתבסס על צרכים לצרכים. אם אתם מתכננים לקחת ג'לי קמגרה בבריטניה, עליכם להיזהר ולא לאכול מאכלים שומניים כמו מיץ ענבים או אלכוהול מכיוון שאלה נוטים להפחית את תהליך הספיגה של התרופות. אם אתה אוכל ארוחה גדולה לפני נטילת ג'מפי אוראלי של קמגרה, ייקח יותר זמן לעבוד. אז הימנע משתיית אלכוהול מכיוון שהוא מגביר את הסבירות לתופעות לוואי.

חשוב מאוד להתייעץ עם הרופא שלך ולהודיע לו מראש אם יש לך מחלות כבד הקשורות למחלות כגון סרטן כבד או אי ספיקת כבד או מחלת כבד הקשורה לשימוש בג'לי אוראלי של קמגרה בבריטניה או אחרת מדינה באירופה

מומלץ להתייעץ עם הרופא שלך ולהודיע לו מראש אם יש לך אי נוחות הקשורה לבעיות בכליות בעת השימוש בג'לי אוראלי בקמגרה בבריטניה או בכל מדינה אחרת באירופה או במדינות אחרות. אם יש לך זקפות שנמשכות יותר מ- 4 שעות, התקשר לרופא מיד.

למרות שאומרים כי קמגרה דומה מאוד לויאגרה

קנייה מאתר offshore היא סיכון מיותר עצום. ייתכן שתרופה זו אינה מתאימה עבורך ועלולה להכיל כל דבר אם אינה זמינה בבית מרקחת מקוון מוסדר כהלכה. למרות שאומרים על קמגרה שהיא "דומה מאוד" לויאגרה מבחינת החומר הפעיל שלה, היא עשויה למעשה להיות תרופה לא חוקית ולא מרשם. למרות שאומרים על קמוגרה שהיא "דומה מאוד" או "ויאגרה" בהשפעתה כתרופת הפה, זו יכולה להיות טעות גדולה לקנות אותה באתר המדף. למרות שקמגה "לכאורה" ויאגוארדיה "יכול להיות דומה מאוד" או "לא חוקי", שכן מדובר בתרופה ללא שימוש רפואי ממשי.

ג'מרה אוראלית של קמגרה היא מרשם – רק תרופות שאסור להשתמש בהן ללא אישור רופא. אתה לעולם לא אמור להיות מסוגל לקנות את זה או תרופות אחרות באינטרנט ללא מרשם מכיוון שאתה פשוט לא יודע מה זה והוא עשוי להכיל או להיות רווי בזה.
למידע מורחב אודות kamagra 100mg ג'לי איך להשתמש וקמגרה ג'ל – ביקורות מומלץ להעיף מבט ב- xn--6dbe2a9ah.com

אל תשנה את המינון שלך או התחל ליטול 100 מ"ג ג'לי דרך הפה ללא אישור הרופא שלך עלול להיות מסוכן לבריאותך. אסור לך לשנות או ליטול את המינון ללא אישור רפואי מכיוון שעלולות להיות לכך תופעות לוואי.

ישנן תרופות בטוחות ויעילות רבות לטיפול בתפקוד לקוי של זיקפה

אם כי איננו ממליצים לך ליטול תרופה זו או כל תרופה אחרת הנרכשת באופן מקוון או מבית מרקחת ללא רישיון. ישנן מספר תרופות אחרות שניתן ליטול דרך הפה כג'לי, ואין צורך לקחת את הסיכון בתרופות שעלולות להיות מסוכנות.

אלה כוללים Spedra

Cialis, Tadalafil, Levitra ו- Vardenafils, כולם חוקיים בבריטניה. כבונוס נוסף, אתרים כמו רופאים מקוונים של בית מרקחת Lloyds יכולים גם להציע את VardenAFil כג'לי, וזה יותר נוח ודיסקרטי מאשר ביקור אצל רופא המשפחה. דוגמאות למעכבי PDE5 הם: פרוסטגלנדין B, פרוזאק, לקטובצילוס, דיקלופנק, אסטרדיול, פרקוצט, זולופט, ויאגרה וזופרניל.

Sildenafil הוא פשוט dapoxetine, אשר נמצא בשימוש נרחב כטיפול בזקפה לא מספקת ושפיכה מוקדמת. בסיס טבליות הקמגרה המשמשות מכיל גם ציטראט סילדנאפיל ופועל כמו ויאגרה.

תרופה זו פועלת באופן דומה לסילדנאפיל אך יש לה מחצית חיים ארוכה יותר, כלומר היא נשארת בגוף זמן רב יותר. זה עובד על ידי לוקח בערך 45 דקות לפעולה, לוקח בערך 4-6 שעות, והוא יכול לעבוד אפילו 2-3 שעות.

ריבה של קמגרה דרך הפה יכולה להיספג בדם מהר יותר מכיוון שהיא פועלת מהר יותר בצורה של טבליות ויעילה למשך 20-45 דקות

בניגוד לטבליות, שלוקח בערך 30-40 דקות לפתח את השפעתן, לוקח לג'לי הפה כ -10 דקות לפתח את השפעתו, אך נספג בזרם הדם ומתחיל לעבוד לאחר כ- 30 דקות.