משאית ביוב

המלט מאגם בייקר אומר כי היא תשמור על שירותים בסיסיים בזמן שהיא תחכה לשתי משאיות ביוב חדשות שיגיעו לשטחים הצפון מערביים בשבוע הבא. החברה, המנהלת פינוי שפכים ברמת הגולן, החלה לאחרונה לעקוב אחר משאיותיה באמצעות מכשירי מעקב GPS כדי להבטיח שהיא לא תשליך שפכים באופן לא חוקי. היא גם הציעה למשרד לאיכות הסביבה כי חברת שפכים תסכים להתקין מכשיר מעקב על כל כלי הרכב שלה.

הערה

חברות שאינן מחדשות את תעודת הרישום שלהן אינן רשאיות להציע או לספק שירותים חוזיים לבורות ספיגה או לקבל שירותים מרשות הבריאות הקשורים למתן תרופות ספיגה – חוזים. אם רישומו של קבלן אלח דם הופך ללא פעיל, שירותי המחוז ומחלקת הבריאות ביחס למגורים ניתנים על ידי משרד הבריאות ושירותי האנוש.

אם אתה מעוניין לנסוע לגיפו ולקבל שיחת ספיגה

השג את המפתחות מדוד קסלי לפני שהוא יאבד את רישיון הנהיגה שלו. אם הוא נותן לך את המשאית, אתה יכול להיות הבעלים שלה, כך שתתקשר מיד מאנשים הזקוקים לבארות הביוב שלהם. תושבים יכולים גם להתריע על הכפר אם הם סילקו ביוב על ידי התקשרות למשרדם בטלפון 867-793-2874.

חברת מיכלי ביוב המובנית כבעלות יחיד

הפועלת בשם החוקי של הבעלים, אינה מחויבת לקבל תעודת אישור. בעל יחיד או עובד חוקי חייב להיות מפעיל מיכלי ביוב רשום בכדי להיות כשיר. כדי להגיש בקשה לפטור מאישור, יש לאשר בכתב כי החברה הינה מפעילה מורשית, רשומה, פרטית, ללא כוונת רווח, עצמאית ו / או יחידה או עובדת בחברת מיכליות ספיגה מורשית ורשומה.

אנשים המעוניינים להגיש מועמדות לתפקיד מפעיל מיכלי ביוב חדש במדינת פלורידה צריכים לקרוא את הסעיף "בקשת היתר" באתר המחלקה להגנת הסביבה בפלורידה (DEP)

המידע הבא נמסר לכל מי שמבקש רישיון, בין אם כפרט או כחלק מקבוצת אנשים.

משאיות ואקום יכולות לשמש להפעלת מיכלי מים שפכים במדינת פלורידה ומדינות אחרות למשך שנתיים לכל היותר.

נהגי משאיות רבים זורקים פסולת בנייה כדי לחסוך בעלויות הובלה ולהימנע מתשלום עבור מטמנות חוקיות. על פי המשרד, נהגי משאיות מחברות שונות משליכים את תכולתן באופן לא חוקי, מסכנים את מי התהום ומזהמים את הסביבה.

רכבי הוואקום מעבירים את החומר שנאסף ופורקים את הפסולת ישירות למדינות מתפתחות. ברמות בטוחות, הוא יכול להתפשט לשדות חקלאיים ולהיפטר ממנו בנהרות, אגמים, נהרות ושאר מימי הארץ.

משאיות ביוב משמשות לניקוז נזילות

תקע חורי צינור ואיסוף תכולת שירותים כימיים באטרקציות תיירותיות. ניתן לצייד שואבי אבק גם במשאבות בלחץ גבוה המשמשות לניקוי ביוב באמצעות חול. הם שימשו להסרת זיהום מלט שנקדח לחיתוכים ולהסרת פסולת ממתקני טיהור שפכים.

משאבות אלה נועדו להכיל בוצה נוזלית

סלריון וכדומה, אך ישנן שתי דרכים שונות להרכיב אותן: הנעה ואקום המונעת על ידי מנוע משאית, או משאבת לחץ גבוה. קיימת גם אפשרות להשתמש במשאבה השואבת את הבוצה למרחקים ארוכים או מרימה אותו גבוה יותר למיכל. החיסרון הוא שחלקים מכניים יכולים לבוא במגע עם הבוצה בלחץ גבוה, מה שלא במקרה של משאבות ואקום נפוצות יותר.

הפסולת שנאספה נלקחת מהאזורים המיושבים בעיר למפעלי טיפול כדי להגן על בריאות הציבור. חומר נפוץ המשמש להובלה זו הוא מחיצות, או בוצה צואתית כללית, שהיא פסולת אנושית מעורבת במים.

לאחר שלושה חודשי קומפוסט, ניתן למכור מטען משאית של הקומפוסט ונדרש רכב ואקום כדי לפרוק את המחיצות על הקרקע לצורך קומפוסט. בתחילת שלב חיסכון חדש לגמרי, הקילומטראז 'של המשאית הזו יהיה 400,000 ק"מ.

משאבות יניקה טבועות במגבלות יניקה בכך שהן יכולות להרים נוזלים רק על ידי לחץ אטמוספרי

בגלל הבדלי גובה קטנים ניתן להפעיל לחץ על מיכל הוואקום כדי להפעיל את הנוזל בלחץ מהר יותר, אך לא ניתן לפרוק כמות גדולה של נוזלים בו זמנית ללא שימוש ברכב ואקום.