שואבי אבק תעשייתיים של NILFISK מיועדים להפעלה כאשר חשמל אינו זמין או אסור (למשל על פי הוראת ATEX). שואבי אבק תעשייתיים של דלפין הם פתרון טוב להסרת אבק ופסולת ייצור מסביבת העבודה ובכך להבטיח יעילות ובטיחות מרבית באזור הייצור. ניתן להשתמש בשואב אבק תעשייתי חד פאזי לניקוי רציף של אזור הייצור ללא ניקוי תקורה.

אם אתה רוצה לשמור על ניקיון אזורי העבודה של החברה שלך

אתה צריך שואב אבק בעל ביצועים גבוהים. אם אתה טכנאי רכב, משחזר, יזם, בעל תיאטרון או מישהו שבבעלותו עסק שאנשים באים והולכים והרצפה נעשית מהר יותר מאשר בבית, תזדקק לשואב אבק מסחרי טוב על מנת להבטיח ניקוי עמוק, יעיל ומהיר. . ניקיון ובטיחות הם בעלי חשיבות עליונה בכל עסק, ועמידה בדרישות הניקיון והבטיחות של שואבי אבק תעשייתיים HFCOVAC חיונית לכל תוכנית ביתית.

עם שואב אבק תעשייתי זקוף או דמוי תרמיל

אתה יכול לשמור על בית המלון, המסעדה או בניין המשרדים שלך נקי וללא אבק. לניקוי שטיחים גדולים, שואבי אבק קלילים וזקופים עם חבלים ארוכים ושקיות גדולות יכולים להוכיח שהם מעשיים. אנו נושאים גם שואב אבק לתרמיל, שהוא קל וקל לנשיאה ומאפשר לעובדים שלכם לנקות אזורי מטרה קטנים יותר.

בחר מתוך מגוון רחב של טנאנט לשואבי אבק מקצועיים

תיקי גב, רטובים ויבשים. יש לנו את כל הכלים לשמור על שטיח טרי ונקי – בין אם אתם מחפשים שואב אבק זקוף או שואב אבק לתרמיל. בחר בין שואבי אבק סטנדרטיים, אפשרויות ללא שקיות או מיכלים מאובזרים בהתאם להעדפות הניקוי שלך.

שואבי אבק לתרמילים ומכלים הם כלים שניתן להשתמש בהם

כדי להגדיל או להקטין את גודל הנתיב הנקי בהתאם לאזור בו אתה עובד. עם שואב אבק מסחרי נכון, ישנם יישומי ניקוי שונים לכל אזור, לאפשר לעובדים שלך להשיג תפוקה מוגברת ותוצאות טובות יותר. שואבי אבק למכלים מציעים אפשרויות ניקיון שונות לחברות עם חדרים קטנים יותר.

הם מקלים על הסרת לכלוך מהשטיח

ולכן שואב אבק זקוף הוא הבחירה המושלמת אם בבית שלך יש שטיחים רבים. שואבי אבק טנקים אמינים בינוניים עם מנועים בודדים או תאומים קלים לתחזוקה וידידותיים למשתמש. ניתן להשיג שואב אבק רטוב ויבש בשני גדלים שונים עם משאבה רציפה ומגב.

לבסיס יש מסלול ניקיון צר ועיצוב אלחוטי

ולכן שואבי אבק למוטות אידיאליים לחדרים קטנים כגון דירות ומעונות. ניתן להשתמש בשואבי אבק תעשייתיים מוסמכים לניקוי כל אזור או מתקן, מה שהופך את משק הבית למשימה בטוחה וקלה. שואב האבק התעשייתי תלת פאזי אידיאלי לשילוב בתהליך הפעלת המכונה, התקנה קבועה ושימוש כבד בכלל.

אנו בודקים את שואבי האבק הטובים ביותר לשנת 2021 לפי סוג

מאפיינים עיקריים, מקור כוח, יכולת ניקוי, זרימת אוויר וצפה סטטית. שואבי האבק התעשייתיים שלנו נעים בין שימוש במפעיל יחיד לשימוש במספר מפעילים לניקוי מפעלים שלמים. כדי לנקות שטחים גדולים ללא מאמץ, הוואקום המסחרי התעשייתי של סניטייר מומלץ על ידי קונים מרוצים רבים לניקוי שטיחים, בעוד ואקום המסחרי הפופולרי אורק מנקה את הרצפות התעשייתיות במהירות וביעילות.
על מנת לבדוק פרטים נוספים בתחום של שואב תעשייתי באפשרותך לגשת לאתר technoelectric.co.il

שואבי אבק תעשייתיים של Hafcovacs מיוצרים בארה"ב במפעל שלנו בניו ג'רזי ומורכבים מחומרים איכותיים ועמידים שהם עמידים ורבגוניים בשימוש

שואב האבק התעשייתי המונע באוויר שלנו הוא הפתרון המושלם לא רק לאבק דליק, אלא גם לשחזור של חומר רטוב ויבש. אנו מציעים כוח ואקום תעשייתי רב עוצמה הניתן לשימוש עם צריכת אוויר מינימלית כאשר הכוח אינו זמין או רצוי.

שואבי אבק מסחריים עם מסנני HEPA מתאימים לאלרגיות

שטיחים ומקומות עבודה עם עומס רגל גבוה מכיוון שהם יכולים להסיר עד 99.9% מהחלקיקים באוויר כמו אבק, חיידקים, עובש ואבקה. ניקוי רצפות מתחיל בשואב אבק ולואס יש מגוון רחב של סוגים ומותגים לבחירה. לשניהם היתרונות והחסרונות שלהם, אבל בסופו של יום מה שעובד הכי טוב בשבילך הוא ואקום טוב.

זהו הוואקום הזקוף היחיד ברשימה שלנו המופעל על ידי כבל המונע על ידי סוללה במקום מכונה חשמלית

שואב האבק מבאס טוב יותר משואבי אבק אלחוטיים אחרים ובעל זמן ריצה של 60 דקות. שואבי אבק אלחוטיים יכולים להחזיק מעמד זמן רב יותר, אך לא לאורך זמן.

מכונה זו מנקה 30% מהר יותר מאשר SuperCoach Pro עם כבל ופי 6-5 מהר יותר משואב אבק זקוף

מה שיכול לעזור לחסוך לעובדים זמן ועלויות עבודה. זהו שואב האבק הגדול ביותר עם מסלול הניקוי הגדול ביותר ויכולת השקית הגדולה ביותר של כל שואב אבק זקוף ברשימה שלנו. ProTeam, הידועה גם בשם ProTeam, היא דגם ואקום מסחרי עם מערכת מנוע כפולה המספקת את האנרגיה מגליל מברשת ומנוע בעל שאיבה טבעית.

ExAir Easyswitch Wet Dry המוגן בפטנט מפשט את תהליך החלפת המסנן על ידי מעבר הוואקום מחומר יבש לנוזל ולהיפך

שימוש באוויר דחוס מינימלי, מעבר קל בין כוסות יניקה פנאומטיות עוצמתיות אידיאלי ליישומים רטובים או יבשים, קלים או כבדים. Heavy Duty HEPA vac הוא שואב אבק איכותי HEPA בעל יכולת גבוהה לניקוי סביבות מאובקות.

הוואקום מצויד במערכת סינון של Dyson Solid Engineering הלוכדת 99.99% מהחלקיקים

האבק והאלרגנים הקטנים מ -0.3 מיקרון. שלא כמו שואבי אבק זקופים, למיכלים ביד יש קיבולת נמוכה יותר. כושר הניקוי מתייחס לכמות המים ששקית המסנן יכולה להכיל מבלי שתצטרך לשנות אותה, כמו גם עד כמה רחב נתיב היניקה.

המסגרת מתאימה לגדלי הוואקום שלנו 30 ליטר ו -55 ליטרים. למרות שאני תקוע מזמן עם שואב אבק שיש לו כמה מגבלות ניקוי, דייסון מספק.