מבוא: פריימר על מטבעות קריפטו ומדוע הם חשובים

מטבעות קריפטו הם מטבעות דיגיטליים מוצפנים ומבוזרים. הם אינם מוסדרים על ידי אף בנק מרכזי או ממשלה והם יכולים לשמש כאמצעי תשלום מקוון.

במאמר זה, נחקור את היסודות של מטבעות קריפטוגרפיים, כיצד להשקיע בהם ולמה הם חשובים. נסקור גם כמה ממטבעות הקריפטו הפופולריים ביותר כמו ביטקוין ו-Ethereum כדי לראות מה מניע את הצמיחה שלהם.

המטבע הקריפטו הראשון והמפורסם ביותר הוא ביטקוין. זהו מטבע דיגיטלי שנוצר על ידי אנשים, ויותר ויותר עסקים, המפעילים מחשבים בכל רחבי העולם. זה מאפשר לאנשים לקנות סחורות ושירותים מבלי להשתמש בבנקים מסורתיים או בשירותי העברת כספים.

ביטקוין הוא המטבע הקריפטו המקורי והוא עדיין נשאר השם המוכר ביותר בתחום הזה. הרעיון של מטבע דיגיטלי קיים כבר עשרות שנים, אבל ביטקוין היה הראשון שהפך את הרעיון הזה למציאות.

ביטקוין תוכנן להיות צורה מבוזרת של מטבע כך שאיש לא יוכל לשלוט בו מרשות מרכזית אחת. המשמעות היא שעסקאות אינן מעובדות על ידי אף בנק או חברה בשליטה ממשלתית, אלא במקום זאת הן מעובדות דרך רשת של מכונות עצמאיות ברחבי העולם הנקראות כורים. הכורים הללו מאמתים כל עסקה ומתעדים אותם בפנקס ציבורי הנקרא בלוקצ'יין, שלא ניתן לערוך או למחוק אותו מכיוון שהוא קוד קוד פתוח.

מבוא: מהו קריפטו/בלוקצ'יין וכיצד הוא פועל בפועל?

הבלוקצ'יין הוא ספר חשבונות דיגיטלי בו עסקאות הנעשות במטבעות קריפטוגרפיים נרשמות באופן כרונולוגי וציבורי.

המטבע הקריפטו הראשון היה ביטקוין, שנוצר על ידי אדם לא ידוע או קבוצת אנשים תחת השם Satoshi Nakamoto. זה הוצג לעולם בשנת 2009.

קריפטו הוא מטבע דיגיטלי המשתמש בקריפטוגרפיה כדי לאבטח את העסקאות שלו, לשלוט ביצירת יחידות נוספות ולאמת את העברת הנכסים.

ביטקוין הוא רק סוג אחד של מטבעות קריפטוגרפיים. זהו מטבע דיגיטלי שניתן להשתמש בו כדי לקנות דברים באופן אלקטרוני. זה היה המטבע הדיגיטלי המבוזר הראשון, כלומר לא נשלט על ידי אף חברה או ממשלה. ביטקוין נוצרים על ידי מחשבים הפותרים בעיות מתמטיות מורכבות, וניתן לסחור בהם תמורת סחורות ושירותים.

Cryptocurrency הוא מטבע דיגיטלי המשתמש בקריפטוגרפיה כדי לאבטח עסקאות ולשלוט ביצירת יחידות חדשות. המטבע הקריפטוגרפי הפופולרי ביותר עד כה היה הביטקוין, אשר הוצג בשנת 2009 על ידי מתכנת אנונימי או קבוצת מתכנתים במטרה לעקוף בנקים מרכזיים וליצור מטבע עצמאי מכל מדינה או אזור.

בלוקצ'יין היא הטכנולוגיה שעומדת בבסיס מטבעות קריפטוגרפיים כמו ביטקוין. טכנולוגיית בלוקצ'יין מספקת דרך לתעד עסקאות בין שני צדדים בצורה יעילה, קבועה ומאומתת מבלי לדרוש מאף אחד מהצדדים לסמוך זה על זה או להיות תלויים במתווכים של צד שלישי כמו בנקים.

הסוגים השונים של השקעות קריפטו והסיכונים והיתרונות שלהן

השקעות קריפטו הן סוג של השקעה במטבע דיגיטלי. ישנם סוגים רבים של השקעות קריפטו, אך מאמר זה יתמקד בסוגים השונים ובסיכונים והיתרונות שלהם.

ישנם שני סוגים עיקריים של השקעות קריפטו:

1) מסחר במטבעות קריפטוגרפיים: זה כאשר אתה סוחר במטבע קריפטוגרפי אחד במטבע קריפטוגרפי אחר בבורסה. הסיכון בהשקעה מסוג זה הוא שהמחיר עלול לעלות או לרדת, כך שאתה עלול להפסיד כסף אם הוא יירד.

2) ICOs: ICO (Initial Coin Offering) הוא כאשר חברה מציעה מטבע דיגיטלי משלה למכירה למשקיעים על מנת לגייס כספים לפעילות החברה. הסיכון בהשקעה מסוג זה הוא שהחברה לא תוכל לעמוד בהבטחותיה, כך שאתה עלול להפסיד את כל כספך אם היא לא תעמוד בהבטחותיה.

כיצד לשמור על הקריפטים שלך מפני האקרים וגנבים

השקעות קריפטו הפכו לדרך פופולרית להשקיע כסף, אך ישנם גם סיכונים רבים. האקרים וגנבים יכולים לגנוב את הקריפטו שלך על ידי פריצה לחשבון שלך. ישנם כמה אמצעים שאתה יכול לנקוט כדי להגן על הקריפטו שלך מפני האקרים וגנבים.

תעשיית מטבעות הקריפטו נמצאת בתנופה. השוק ראה את חלקו ההוגן של עליות ומורדות, אבל התנודתיות אינה דבר חדש. התעשייה הייתה הפכפכה מאז הקמתה.

עם זאת, לתעשיית המטבעות הקריפטוגרפיים יש בעיה בסיסית שיש לטפל בה בדחיפות והיא אבטחה. פרצות אבטחה הופכות נפוצות יותר ויותר והן עולות למשקיעים הרבה כסף.

במאמר זה נעבור על כמה טיפים כיצד להגן על מטבעות הקריפטו שלך מפני האקרים וגנבים כדי שתוכל לשמור על הכסף שלך בטוח.

הדרכים הטובות ביותר להרוויח כסף עם מטבעות קריפטו בשנת 2019

השקעות קריפטו אינן לבעלי לב חלש. אבל אם תעשה את המחקר שלך ותשקיע בחוכמה, אתה יכול להרוויח הרבה כסף. במאמר זה אראה לכם כיצד להרוויח כסף עם מטבעות קריפטוגרפיים בשנת 2019.

1) ביטקוין:

ביטקוין הוא המטבע הקריפטוגרפי הפופולרי ביותר והוא גם הוותיק ביותר. הוא נוצר בשנת 2009 על ידי אדם או קבוצה לא ידועים בשם Satoshi Nakamoto. הביטקוין הוא קוד פתוח ומבוזר, מה שאומר שאף אחד לא מחזיק בו אבל כולם יכולים להשתמש בו. הביטקוין עולה במחיר מאז הקמתו מה שאומר שהוא היה השקעה משתלמת למי שקנה בזמן הנכון ומכר בזמן הנכון.

2) את'ריום:

Ethereum היא פלטפורמת בלוקצ'יין המאפשרת לאנשים ליצור יישומים מבוזרים על גבי רשת הבלוקצ'יין שלהם. פלטפורמת Ethereum פותחה על ידי Vitalik Buterin והושקה ב-30 ביולי 2015 עם ICO (הצעת מטבעות ראשונית). אסימון Ethereum הוא